Váš Horoskop Na Zajtra

Wishbones spájajú hruď vtáka s jeho krkom. Kosť má tvar ladičky a verí sa, že spĺňa priania. Keď ho nájdete v uvarenom kura, moriakovi, husi alebo inom vtákovi, verí sa, že prináša šťastie. Ale prianie má oveľa hlbší duchovný význam ako len šťastie.

15 duchovných významov Wishbone – viac ako šťastie

Kosť sa používa po stáročia v mnohých kultúrach po celom svete. Verí sa, že prináša šťastie, ochranu a dokonca aj duchovné vedenie. V tomto článku budeme skúmať duchovné významy želania a ako ho možno použiť na splnenie prianí.

História Wishbone

Kosť sa používa po stáročia v mnohých kultúrach po celom svete. Predpokladá sa, že pochádza zo starovekého Ríma, kde sa používal ako talizman prinášajúci šťastie. Rimania verili, že kosť bola symbolom šťastia a ochrany. Kosť prianí sa používala aj v starovekom Grécku, kde sa verilo, že prináša šťastie a ochranu tým, ktorí ju nosia.

Všetci poznáme tradíciu držať si kosť z kurčaťa a želať si niečo, čo sa nám môže splniť. Ale čo je skutočným významom kosti z kurčaťa? '15 Spiritual Meanings of Wishbone – More Than Luck' nám ponúka hlbší pohľad na to, čo znamená držať si kosť z kurčaťa. Okrem toho, že je to symbol šťastia, môže to tiež symbolizovať silu, odvahu a vytrvalosť. Čítanie tohto článku nám pomôže lepšie pochopiť, čo znamená držať si kosť z kurčaťa. Okrem toho, môžeme tiež čítať osnoch o ublížení niekomuaspirituálnom význame včely bzučiacej.

Kosť sa používala aj v stredoveku v Európe. Verilo sa, že prináša šťastie a ochranu tým, ktorí ho nosia. Kosť prianí sa používala aj v indiánskej kultúre, kde sa verilo, že prináša šťastie a ochranu tým, ktorí ju nosia.

Symbolika Wishbone

Priateľská kosť je symbolom nádeje a šťastia. Verí sa, že prináša šťastie a ochranu tým, ktorí ho nosia. Priateľská kosť je tiež symbolom viery a dôvery. Verí sa, že ak si niečo želáte na želaní, splní sa vám.

Prianie je tiež symbolom hojnosti a blahobytu. Verí sa, že ak si niečo želáte na želaní, prinesie vám to hojnosť a prosperitu. Kosť je tiež symbolom ochrany a vedenia. Verí sa, že ak si na želaní vyslovíte želanie, bude vás to chrániť a viesť.

Ako používať Wishbone

Prianie sa dá použiť na splnenie prianí. Ak chcete použiť želanú kosť, urobte si želanie a potom držte kosť v rukách. Vizualizujte si, ako sa vaše želanie splní, a potom roztiahnite kosť. Osobe, ktorá drží väčší kus želania, sa splní želanie.

Kosť môže byť tiež použitá na prinesenie šťastia a ochrany. Ak chcete na tento účel použiť lichobežník, držte ho v rukách a predstavte si, že ste obklopení šťastím a ochranou. Potom odtiahnite lichobežník od seba a väčší kus si nechajte pri sebe.

Záver

Prianie má hlboký duchovný význam a dá sa použiť na splnenie prianí. Je to symbol nádeje, viery, dôvery, hojnosti, prosperity, ochrany a vedenia. Kosť prianí môže byť použitá na to, aby priniesla šťastie a ochranu tým, ktorí ju nosia. Takže nabudúce, keď nájdete kosť prianí, niečo si zaželajte a uvidíte, či sa splní.

FAQ

  • Otázka:Aký je duchovný význam želanej kosti?
    A:Kosť je symbolom nádeje, viery, dôvery, hojnosti, prosperity, ochrany a vedenia.
  • Otázka:Ako použijete kosť prianí na splnenie prianí?
    A:Ak chcete použiť želanú kosť, urobte si želanie a potom držte kosť v rukách. Vizualizujte si, ako sa vaše želanie splní, a potom roztiahnite kosť. Osobe, ktorá drží väčší kus želania, sa splní želanie.
  • Otázka:Aká je história lichobežníka?
    A:Kosť sa používa po stáročia v mnohých kultúrach po celom svete. Predpokladá sa, že pochádza zo starovekého Ríma, kde sa používal ako talizman prinášajúci šťastie. Rimania verili, že kosť bola symbolom šťastia a ochrany.

Kosť je mocný symbol s hlbokým duchovným významom. Môže sa použiť na splnenie prianí a priniesť šťastie a ochranu tým, ktorí ho nesú. Takže keď nabudúce nájdete želanie, niečo si želajte a uvidíte, či sa splní.

Viac informácií o duchovných významoch želanej kosti nájdete na stránkeStaroveké symbolyaThoughtCo.