Decorated with the German Fairness Award 2014 *

História našej spoločnosti

História našej spoločnosti

Buchbinder Rent-a-Car je jedným z najväčších autopožičovní v Nemecku, Rakúsku, Severnom Taliansku aj na Slovensku. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Regensburg.

Úspešný príbeh našej spoločnosti Buchbinder

1957
Prvá pobočka autopožičovni Buchbinder vznikla v meste Amberg. Tam bol položený aj základný kameň na realizáciu tohto podnikateľského zámeru a úspešný rast ďalších autopožičovní Buchbinder.

1960
Hlavné sídlo spoločnosti Buchbinder bolo presťahované z mesta Amberg do mesta Regensburg a postupne sa aj rozširovala sieť pobočiek do Rakúska.

1990(90-te roky)
Spoločnosť Buchbinder sa vďaka svojej spoľahlivosti a vysokej spokojnosti zákazníkov zaradila medzi najväčšie autopožičovne nákladných a osobných automobilov v Nemecku a Rakúsku.

2001
Konrad Altenbuchner založil v roku 1997 so svojimi 50 vozidlami spoločnosť Charterline Fuhrpark Service GmbH, ktorá následne kúpila sieť pobočiek v Rakúsku. Odvtedy rozšíril sieť v rekordne krátkom čase o pobočky v každej časti Rakúska. V roku 2001 tak dosiahol Buchbinder Rent-a-Car vedúce postavenie na rakúskom trhu.

2002
Spoločnosť CharterLine Fuhrpark-Service získala v roku 2002 celoeurópske práva k ochranným známkam pre značku Buchbinder. V nasledujúcich rokoch sa rozširuje Buchbinder Rent-A-Car do Severného Talianska, Maďarska a na Slovensko.

2004
Spoločnosť Buchbinder Rent-a-Car rozširuje sieť o ďalšiu pobočku v Rakúsku, konkrétne so sídlo v treťom viedenskom obvode.Táto požičovňa sa stala jedinou pobočkou v Rakúsku, ktorej otváracej doba bola 24 hodín denne, takže zákazníci si mohli prenajať vozidlo kedykoľvek.

2009
Zákazníci Buchbinder Rent-a-Car profitujú z výhodnej polohy pobočiek na všetkých veľkých letiskách v Rakúsku z taktiež z možnosti výberu z obrovskej ponuky vozového parku.

2013
Vzhľadom k integrácii spoločnosti Terstappen Autovermietung môže spoločnosť Buchbinder Rent – a – Car ponúknuť svoje služby turistom a firemným zákazníkom už aj na hlavných medzinárodných letiskách v Nemecku , napríklad v Berlíne , Hamburgu , Düsseldorfe , Frankfurte, Stuttgarte a Mníchove . Rozšírenie je dôležitým stavebným kameňom pre zlepšenie služieb pre zákazníkov na cieľových trhoch a taktiež turistov.

2013
Spoločnosť Buchbinder znižujeme emisie CO2: Od roku 2013 sa zaväzuje 125 pobočiek po celom Nemecku dodržiavať zelenú kontrolu emisií. Aj touto cestou sa snaží Buchbinder významne prispievať k ochrane životného prostredia . S ročnou spotrebou elektriny 1,110,321 kWh vo všetkých pobočkách zabraňuje Buchbinder únikom okolo 564 ton CO2 .

2014
Buchbinder Rent – a – Car zamestnáva okolo 1500 ľudí a má sieť viac ako 180 staníc . Kľúčom k úspechu Buchbinder Rent – a – Car sú stále zamestnancami , ktorých motivácia , schopnosť a efektívnosť ich práce zabezpečuje dlhodobý obchodný úspech .Zostávame však motivovaní naďalej a chceme sa zlepšovať.Naším hlavým snom je rozšírenie siete o ďalšie pobočky, rozšírenie vozového parku na medzinárodnej úrovni a taktiež neustále zlepšovanie zákazníckeho servisu.

Zostávame verní nášmu heslu: ” Buchbinder Vás dostane do pohybu ”
Presvedčte sa sami !

  • Kde nás nájdete?

      Copyright © 2016 Aklees.sk. All rights reserved. Developed by Web & go, s.r.o.

      Copyright © 2021 Aklees.sk. All rights reserved.

      Vyžiadajte si cenovú ponuku šitú na mieru pre Vás!