Decorated with the German Fairness Award 2014 *

Náš koncept mobility

Náš koncept mobility pre servisy a predajcov automobilov

Strata mobility znamená stratu flexibility a času a v konečnom dôsledku vedie k nespokojnosti zákazníkov. Naše služby Vám ponúknu rýchle a bezproblémové riešenie pre obnovenie mobility Vašich zákazníkov.

Stala sa Vášmu zákazníkovi nehoda a musel nechať svoje auto v servise alebo potrebuje náhradné vozidlo počas čakacej doby na svoje nové vozidlo ?Práve pre Vás a Vašich zákazníkov sme tu 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam a rozsiahlym službám mobility spolupracujeme už niekoľko rokov s viacerými servismi a predajcami renomovaných značiek.

Aj pre Vaše požiadavky máme to správne riešenie:

 • Vernosť značke
 • 24-hodinový servis, 365 dní v roku
 • Prebratie zodpovednosti za pohotovostnú linku Vášho salónu alebo servisu mimo Vašich otváracích hodín: Na vyžiadanie Vám poskytneme zaškolený personál, ktorý Vám zabezpečí prijímanie prichádzajúcich objednávok na rôzne opravy aj mimo otváracích hodín.
 • V  prípade nehody: Vyúčtovanie sa priamo realizuje z povinného poistenia. Zákazník nesie zodpovednosť za vozidlo, ktoré má v nájme.Čas opravy musí byť spoplatnený kvôli nemožnosti prenájmu vozidla a s tým spojeným ušlým ziskom.Táto suma však nie je zahrnutá v sume prenájmu.
 • Vyúčtovanie za náhradné vozidlo počas čakacej doby na nové môže byť zaúčtované tak klientovi, ako aj servisu alebo predajcovi vozidiel.
 • Skúšobné jazdy: Organizujeme skúšobné jazdy počas víkendu za veľmi priaznivé ceny.

Vyskúšajte si nás bez akéhokoľvek záväzku alebo sa nechajte presvedčiť našou individuálnou ponukou pre firemnú klientelu.Radi Vám pomôžeme s Vašou mobilnou nezávislosťou.

Máte záujem o ďalšie informácie?

Kontaktujte nás na emailovej adrese: l.schlamminger@buchbinder.sk

 • Kde nás nájdete?

   Copyright © 2016 Aklees.sk. All rights reserved. Developed by Web & go, s.r.o.

   Copyright © 2021 Aklees.sk. All rights reserved.

   Vyžiadajte si cenovú ponuku šitú na mieru pre Vás!