Decorated with the German Fairness Award 2014 *

O spoločnosti Buchbinder Rent-a-Car

O spoločnosti Buchbinder Rent-a-Car

Buchbinder Vás dostane do pohybu

Mobilita má zásadný význam v dnešnom svete. Preto si spoločnosť Buchbinder Rent-a-Car dala za poslanie dostať Vás do pohybu. Od nášho začiatku prevádzky v roku 1990, sme urobilili maximum preto, aby sme Vás presvedčili kvalitnými službami a nadštandartne dobrými výkonmi. Plníme Vaše želania – nielen s našou rozsiahlou sieťou pobočiek vo viacej než 180-tich miestach v Rakúsku, Maďarsku, na Slovenskom a v severnom Taliansku.

Či už máte záujem o jednorazový prenájom alebo o dlhodobé obchodné riešenia – ponúkame Vám vozidlá podľa Vašej voľby a prislúchajúci servis k nim. S naším vozovým parkom poskytujeme širokú škálu osobných, dodávkových vozidiel, minibusov a nákladných vozidiel. Je jedno či potrebujete malé vozidlo pre jazdu v meste, luxusné auto na špeciálne príležitosti či skôr minibus pre celú rodinu – sme Vám k dipozícii s našími komplexnými službami. U nás si môžete vybrať medzi krátkodobým a dlhodobým prenájmom a medzi prenájmom na jednej z našich mestských pobočiek alebo pobočiek nachádzajúcich sa na letiskách.

Naša autopožičovňa ponúka pokrytie vo všetkých krajoch Slovenska spolu s jednoduchou rezerváciou osobných, dodávkových vozidiel. Je jedno, či navštívite požičovňu vo veľkých mestách severného Talianska, Nemecku, Rakúsku, Taliansku, Maďarsku alebo na Slovensku -všade Vám ponúkneme najlepšie služby a odborné poradenstvo, ako Váš spoľahlivý partner pre prenájom automobilov. Napriek významnému rozvoju nášho podnikania v posledných rokoch sme nezaspali na vavrínoch.Náš cieľ máme stále na mysli: neustále zlepšovanie služieb pre našich zákazníkov.

Preto sme začali od nás samých, lebo funkčné a profesionálne podnikanie môžu vykonávať len spokojní, motivovaní a kvalifikovaní pracovníci, ktorí majú priestor pre osobný rozvoj a nasadenie. Myslíme si, že je dôležité, aby nielen obchodné vzťahy, ale aj medziľudské vzťahy boli na úrovni, čo vytvára správnu klímu pre zabezpečenie maximálneho výkonu.

Buchbinder Rent-a-Car je Váš spoľahlivý a kompetentný partner pri požičiavaní áut – a to v každej situácii. Verní svojmu poslaniu Vás dostávame neustále do pohybu-o čom sa môžete presvedčiť na vlastnej koži.

  • Kde nás nájdete?

      Copyright © 2016 Aklees.sk. All rights reserved. Developed by Web & go, s.r.o.

      Copyright © 2021 Aklees.sk. All rights reserved.

      Vyžiadajte si cenovú ponuku šitú na mieru pre Vás!