Decorated with the German Fairness Award 2014 *

Požičovňa

Pobočka vyzdvihnutia

Pobočka odovzdania

Typ Auta

Pobočka vyzdvihnutia

Pobočka odovzdania

Typ Auta

Buchbinder – požičovňa áut na ktorú sa môžete spoľahnúť

Autopožičovňa Buchbinder si stojí za svojimi službami, výkonom a kvalitou

Chystáte sa na výlet do mesta a chcete si prenajať auto? Chcete stráviť víkend pri mori? Alebo je Vaše auto v oprave, a naliehavo potrebujete nahradu ? Prenajať si auto od nás je správne riešenie: Od malých mestských vozidiel, priestranného kombi alebo dokonca 7-miestnych vozidiel, až po SUV a minivany- u nás nájdete presne to, čo splní všetky Vaše požiadavky.

Náš vozový park

V oblasti požičiavania osobných vozidiel Vám požičovňa áut Buchbinder ponúka množstvo modelov vozidiel – od malých vozidiel až po kompaktné vozidlá, od krátkodobých po dlhodobé prenájmy. Pri výbere vozidla venujeme osobitnú pozornosť kvalite. Pri tom sa spoliehame na spoľahlivých výrobcov ako napr. Škoda , BMW, Opel, Mercedes alebo VW. Jednoducho sa informujte na našich webových stránkach o našom vozovom parku a vyberte si triedu, ktorá najviac vyhovuje Vašim potrebám. Potrebujete si prenajať nákladné alebo úžitkové vozidlo? V Buchbinder si môžete prenajať aj nákladné 7,5-tonové vozidlá, dodávky, sprinter alebo sťahovací voz.

Prenajať si auto je tak jednoduché

Na našej webovej stránke je prenájom rýchly, jednoduchý a bezpečný. Najprv si zvoľte mesto,  príslušnú stanicu a požadovanú dĺžku prenájmu podľa Vášho želania. V ďalšom kroku si zvoľte čas a miesto návratu vozidla. Potom si už môžete objednať požadované vozidlo. Všetky dôležité informácie ako je model vozidla, cena prenájmu, počet sedadiel a dverí ale aj potrebný typ vodičského preukazu sú jasne uvedené pri každom jednom vozidle.

V ďalšom kroku nájdete všetky nájomnej podmienky. Tu napríklad zistíte, aké dodatkové služby (napríklad poistenie) a aké príslušenstvo (napríklad navigačný systém) si môžete ďalej rezervovať. V poslednom kroku zadajte svoje osobné údaje – a takto jednoducho ste si zarezervovali vozidlo.

Požičovňa áut Buchbinder Vám praje šťastnú cestu!

  • Kde nás nájdete?

      Copyright © 2016 Aklees.sk. All rights reserved. Developed by Web & go, s.r.o.

      Copyright © 2021 Aklees.sk. All rights reserved.

      Vyžiadajte si cenovú ponuku šitú na mieru pre Vás!